Cześć! 🙂
Jest nam bardzo miło powitać Was na naszej stronie.
Jesteśmy grupą przyjaciół, mających szczęście robić w życiu to, co kochają. Swoją pasję, jaką jest robienie zdjęć i filmów rozwijamy od kilkunastu lat, aby móc dostarczać Wam najwyższej jakości pamiątki, które pozostaną z Wami na lata.
Razem, od 2013 roku tworzymy markę LIMONKA STUDIO, której od samego początku przyświecał cel oddawania Wam – Młodym Parom – pełnych emocji zdjęć i filmów, które przy oglądaniu będą budzić niezliczoną ilość pięknych wspomnień.

W pracy staramy się być cichymi obserwatorami i dokumentatorami tego, co dzieje się wokół Was w tym niezwykle ważnym dniu.
Przez cały czas naszej obecności jesteśmy do Waszej dyspozycji. W razie potrzeby, służymy radą i pomocną dłonią 🙂
Przywiązujemy dużą wagę do detali, by na zdjęciach i filmie wszystko było dopięte na ostatni guzik.

W pracy wykorzystujemy wysokiej klasy sprzęt topowych marek z branży foto-wideo (m.in. Nikon, Panasonic, DJI, Tascam).
Dla najwyższej jakości obrazu pracujemy na pełnoklatkowych lustrzankach i aparatach bezlustrowych, do realizacji czystego, wyraźnego dźwięku używamy zestawu zewnętrznych mikrofonów i rejestratorów audio, a wspaniale urozmaicające materiał ujęcia z lotu ptaka realizujemy przy użyciu dronów.
Do nietypowych zastosowań mamy w arsenale sprzętowym również kamery GoPro i 360.

Wierzmy, że każdy ślub jest niepowtarzalny, dlatego pracując z tą świadomością wciąż szukamy nowych kadrów, technik i pomysłów, by pokazać Wasze święto w oryginalny i indywidualny sposób.

Obejrzyjcie nasze galerie, a jeśli nasze realizacje Wam się spodobają – zapraszamy na spotkanie, gdzie będziemy mogli szerzej przedstawić to, czym się zajmujemy, a także bezpośrednio odpowiedzieć na wszstkie Wasze pytania, których przed ślubem i weselem na pewno macie mnóstwo.
Do Zobaczenia!